Siseviimistluspaketid

Pakett A „Tekstiil 

Tegemist on sooja ja heledat tooni paketiga, kus kontrastiks on mustrid ja isikupärasus. Parketiks on valitud heledaks toonitud tamme puitparkett, mida täiendavad valged põrandaliistud ja siseuksed. Vannitoa ja esiku keraamiliste plaatide valikus domineerivad skandinaavialikult pehmed ja heledad toonid, mida on võimalik kirgastada mustrilise ja värvikireva plaadiga.

Tubade laed ja seinad on värvitud. Eluruumide ja köögi põrandaid katab kahelipiline tamme laudparkett, mida täiendavad valged minimalistlikku stiili põrandaliistud ja siseuksed.

 

Pesuruumide seinad on osaliselt plaaditud keraamiliste plaatidega ning värvitud ripplaes on süvistatud LED valgustid. Modernne ja puhta disainiga sanitaartehnika Flaminia varustatakse Hansgrohe segistitega. Osade korterite vannitubades on vann pikkusega 1700 mm ning teistes dušš, mida eraldab muust vannitoast klaassein või seinanišš.

Pistikupesad ja lülitid on sarjast Berker S.1, valget värvi.

Koduostjal on võimalik valida kahe erineva siseviimistluspaketi vahel, pakett A või B. Võimalus on pakette omavahel kombineerida.

Võtke ühendust

Kontakt

Kaie-Liina Blande

Tel: +372 505 22 60

E-mail: kaie@paasik.ee

Paasik OÜ